Kontakt

P.O. Box 420 Brakerøya 
NO-3002 Drammen Norway

Bachesvei 1 
NO-3413 Lier Norway

Tel: 32 22 16 00

Email: protan@protan.no

Salgsdirektør Tak og Membraner

Frank Utheim

Salgsdirektør Tak, Membraner og Tekniske tekstiler

+47 970 32 438

frank.utheim@protan.no

Teknisk Salg

Bjørn Nordseth

Salgssjef, Tak og Membraner

+47 900 10 087

bjorn.nordseth@protan.no

Knut Bratland

Teknisk Salg Vest, Tak og Membraner

94 00 53 28

knut.bratland@protan.no

Tone Olafsrud

Teknisk Salg Øst/Sør, Tak og Membraner

94 02 56 04

tone.olafsrud@protan.no

Salg

Vidar Becher

KAM Øst/Fag og Kursansvarlig, Tak og Membraner

47 48 86 71

vidar.becher@protan.no

Egil Egseth

KAM Midt/Nord, Tak og Membraner

90 55 64 29

egil.egseth@protan.no

Øyvind Olsen

KAM Sør/Vest, Tak og Membraner

90 86 34 28

oyvind.olsen@protan.no

Terje Lyshaug

KAM Industri, Tak og Membraner

90 74 04 24

terje.lyshaug@protan.no

Einar Nessæther

Salgsansvarlig SMB, Tak og Membraner

90 29 78 00

einar.nessaether@protan.no

Kundesenter

Bente Wittingsrud

Kundeordrebehandler

32 22 16 65

bente.wittingsrud@protan.no

Ivar Skistad

Kundeordrebehandler

32 22 16 14

ivar.skistad@protan.no

Cecilie Ørpen Nilsen

Kundeordrebehandler

32 22 16 42

cecilie.nilsen@protan.no

Heidi Hagen Låker

Leder Kundesenter

99 38 44 86

heidi.hagen.laker@protan.no

Britt Haahr Auensen

Seniorrådgiver Kundesenter

32 22 16 59

britt.auensen@protan.no

Produkt, Marked og Kommunikasjon

Sissel Øistad

Head of Marketing & Communications

+47 93 25 11 37

sissel.oistad@protan.no

Hege Gunnerud

Category Manager, Tak og Membraner

90 69 42 48

hege.gunnerud@protan.no

Johan Kjetil Dybdahl

Project Engineer

476 23 925

johankjetil.dybdahl@protan.no

Ragnhild D. Gjerde

Project Engineer

976 79 097

ragnhild.gjerde@protan.no

Maria Nasir

Project Engineer

452 52 741

maria.nasir@protan.no

Paul Kenny

Project Engineer

94 01 07 28

paul.kenny@protan.no

Ledelse og drift

Arne Aamodt

Teknisk Fagansvarlig, Protan Entreprenør

91 39 48 00

arne.aamodt@protan.no

Salg og HMS

Stian Lie

Kalkulasjon/Salg Protan Entreprenør

94 01 07 27

stian.lie@protan.no

Produkt, Marked og Kommunikasjon

Sissel Øistad

Head of Marketing & Communications

+47 93 25 11 37

sissel.oistad@protan.no

E-post tekniske tekstiler
Salg

Frank Utheim

Salgsdirektør Tak, Membraner og Tekniske tekstiler

+47 970 32 438

frank.utheim@protan.no

Egil Trømborg

Senior Business Development Manager

+47 950 98 109

egil.tromborg@protan.no

Håkon Halset Høgh

Key Account Manager - Technical Textiles

+47 990 79 228

hakon.halsethogh@protan.no

Kundesenter

Heidi Hagen Låker

Leder Kundesenter

99 38 44 86

heidi.hagen.laker@protan.no

Britt Haahr Auensen

Seniorrådgiver Kundesenter

32 22 16 59

britt.auensen@protan.no

Emma Lillegård

Kundeordrebehandler

32 22 16 38

emma.lillegard@protan.no

Produkt, Marked og Kommunikasjon

Sissel Øistad

Head of Marketing & Communications

+47 93 25 11 37

sissel.oistad@protan.no

Salg

Pål Fossum

Sales Director Ventiflex

+47 94 00 62 59

pal.fossum@protan.no

Esmail Ahmad

Sales Manager Scandinavia Ventiflex

+47 911 47 444

esmail.ahmad@protan.no

Rolf Gunnar Halvorsen

Technical Sales Manager

+47 90 64 77 73

rolf.halvorsen@protan.no

Simen Aaserud

Business Development Manager Ventiflex

+47 408 56 090

simen.aaserud@protan.no

Arndt Hedtkamp

Sales Manager Central Europe

+49 170 6445445

arndt.hedtkamp@protan.no

Kundesenter

Heidi Hagen Låker

Leder Kundesenter

99 38 44 86

heidi.hagen.laker@protan.no

Asta Poteliunaite

Kundeordrebehandler Ventiflex

32 22 16 37

asta.poteliunaite@protan.no

Britt Haahr Auensen

Seniorrådgiver Kundesenter

32 22 16 59

britt.auensen@protan.no

Emma Lillegård

Kundeordrebehandler

32 22 16 38

emma.lillegard@protan.no

Produkt, Marked og Kommunikasjon

Sissel Øistad

Head of Marketing & Communications

+47 93 25 11 37

sissel.oistad@protan.no

Ledelse
Laboratorium

Øystein Edland

Laboratoriesjef

+47 408 71 567

oystein.edland@protan.no

Sara Salman

Laboratorieingeniør

+47 940 17 858

sara.salman@protan.no

Riaz Ahmad Karim

Laborant

+47 955 51 516

riaz.ahmad.karim@protan.no

Åse Opdal Andersen

Laborant

+47 900 17 466

aase.andersen@protan.no

Gunnar Carlsen

Laborant

+47 951 55 088

gunnar.carlsen@protan.no

Fabrikk Drammen

Lars Aksel Elstad

Driftsansvarlig

+47 938 77 019

larsaksel.elstad@protan.no

Tom Lillemoen

Teknisk sjef

+47 915 36 688

tom.lillemoen@protan.no

Gerard McCabe

Driftsansvarlig

+47 992 93 843

gerard.mccabe@protan.no

Fabrikk Nesbyen

Ivar Braathen

Fabrikksjef

+47 957 66 312

ivar.braaten@protan.no

Vegard Tørrissen

Vedlikeholdsformann

+47 415 18 557

vegard.torrissen@protan.no

Ole Tvedt

Prosessingeniør

+47 900 38 992

ole.tvedt@protan.no

Anne-Marit Karp

Sekretær

+47 32 07 28 70 (sentralbord) / +47 32 84 10 11 (direkte)

anne-marit.karp@protan.no

Lager

Ole Georg Hilsen

Lagersjef

+47 922 05 300

ole.georg.hilsen@protan.no

Ledelse

Bjørn Christoffer Ottersen

Direktør innkjøp, logistikk og kundeservice

+47 915 59 955

bjorn.christoffer.ottersen@protan.no

Erik Øyno

Konsernsjef

+47 901 31 203

erik.oyno@protan.no

Ansvarlig for konsernet samt forretningsutvikling.

Ole Morten Broch-Nielsen

Økonomidirektør

+47 982 26 909

olemorten.broch-nielsen@protan.no

Ansvarlig for økonomisk planlegging, styring og rapportering i konsernet.

Frank Utheim

Salgsdirektør Skandinavia

+47 970 32 438

frank.utheim@protan.no

Ansvarlig for forretningsområdene tak, membraner, Litex og tekniske tekstiler i Skandinavia

Espen Moe

Internasjonal salgsdirektør

+47 911 71 883

espen.moe@protan.no

Pernilla Rosenquist

HR-direktør

+47 406 13 295

pernilla.rosenquist@protan.no

Ansvarlig for HR-funksjonen og kvalitetssikringssystemet i Protan.

Sissel Øistad

Vice President R&D, Digital Services & Marketing

+47 932 51 137

sissel.oistad@protan.no

Jon Jakobsen

Innkjøpsdirektør / Chief Procurement Officer

+47 926 46 067

jon.jakobsen@protan.no

HR

Solrunn Sørfjell

HR-konsulent

+47 971 55 310

solrunn.sorfjell@protan.no

Tonje Røed-Larsen

Executive Assistant


tonje.roed-larsen@protan.no

Yngve Myrvang

HMS-koordinator

+ 47 91 67 40 75

yngve.myrvang@protan.no

Innkjøp og Logistikk

Nina Næss

Innkjøpssjef

+47 905 65 153

nina.ness@protan.no

Greger Mathiassen

Driftsansvarlig

+47 909 42 434

greger.mathiassen@protan.no

Steinar Tafjord

Logistikksjef

+47 419 30 308

steinar.tafjord@protan.no

Ranveig Kåseth

Transportansvarlig

+47 467 67 567

ranveig.kaseth@protan.no

IT

Kjell Helgesen

IT-konsulent

+47 950 47 451

kjell.helgesen@protan.no

Stig-André Rosseland

IT-konsulent

+47 917 07 514

stig.rosseland@protan.no

Økonomi

Signe K. Brenne

Lønningssjef

+47 907 82 296

signe.brenne@protan.no

Beathe Seeberg

Regnskapskonsulent

+47 481 06 507

beathe.seeberg@protan.no

Morten Overland

Konsernregnskapssjef

+47 992 82 273

morten.overland@protan.no

Lene Graff Bolin

Regnskaps- og lønningskonsulent

+47 951 00 697

lene.graff.bolin@protan.no

Lene Kristin Burud

Controller

+47 934 29 665

lene.burud@protan.no

Kari Abelseth

Økonomimedarbeider

+47 415 16 328

kari.abelseth@protan.no

Kirsten Gran Schäuble

Regnskapssjef Norge

+47 911 66 812

kristen.gran.schauble@protan.no

Solrun Ellingsrud

Controller

+47 975 95 912

solrun.ellingsrud@protan.no

Agnieszka Baba

Regnskapskonsulent

+47 998 61 615

agnieszka.baba@protan.no

Hafdis Inga Hafsteinsdottir

Regnskapskonsulent

+47 984 50 790

hafdis.inga.hafsteinsdottir@protan.no

Vegar Heien

Controller

+47 980 74 658

vegar.heien@protan.no

Produkt, Marked og Kommunikasjon

Sissel Øistad

Head of Marketing & Communications

+47 93 25 11 37

sissel.oistad@protan.no

AUSTRIA

Euressa Trading Handels G.m.b.H.
Tel: +43 664/84 78 445
Tel: +43 664/84 78 486

office@euressa.at

www.euressa.at

BELGIUM

ADW nv
Bedrijvenlaan 13, B-9080 Lochristi (Gent)
Tel.: +32 9 238 14 00

www.adw.be

 

Adidak nv
Atealaan 33, B-2270 Herenthout (Herentals)
Tel.: +32 14 22 28 10

www.adidak.be

 

SPRL Aditoit
Rue Léopold Genicot 18 (Z.I. Noville-les-Bois)
B-5380 Fernelmont. (Namur)
Tel.: +32 81 26 34 42

www.aditoit.be

CANADA

Protan Toitures Ltée
1250 Avenue de la Station C.P: 142. Shawinigan, Québec, G9N 8K9, Canada
Téléphone: +1 819 691-3080.

Gdiamond@protantoitures.com
www.protantoitures.com

CZECH REPUBLIC

Izolprotan s.r.o.
Cestici 159, Kostelec nad Orlici, 517 41
Tel: +420 494 661 559

www.protan.cz

 

DENMARK

Tørt
Mølleparken 234
7190 Billund

Tel: +45 40525292
E-mail: blr@toert.dk

www.toert.dk

ESTONIA

Maleko Ltd.
Laki 14A, 10621 Tallinn
Tel: +372 6 644954
Fax: +372 6 644951

www.maleko.ee

FAREOE ISLANDS

I-Tak
á Hjalla 6

FO-188 Hoyvík

Faero Islands

Tel: +298 22 59 77

FINLAND

Protan Oy
Ratatie 11 (4 krs)
01300 Vantaa
Finland

Tel: +358 (0)207 410 400

www.protan.fi

GERMANY

Pls contact us through e-mail:

vertrieb@protan.no

ICELAND

Kíma ehf.
Engjasel 74

+ 354 618 18 36

+ 354 660 85 66

kima@kimaehf.is

IRELAND

Moy Materials Ltd

Unit K, South City Business Park

Whitestown Way

Tallaght

Dublin 24

D24 PE83

info@moymaterials.com

Tel: +353 1 463 3900

LATVIA

Emimar Ltd.
Gaujas 3, LV-1026, Riga
Tel: +371 67555046
Fax: +371 67554991 

protan@emimar.lv 

www.emimar.lv

LITHUANIA

Kam-Bud Sp. z o.o.

ul. Filipowska 31/2

16-400 Suwałki, Poland

www.protan.lt

 

UAB Alternos Statybos

Svitrigailos 31, 03209 Vilnius

Tel: +370 5 2724641

Fax: +370 5 2725318

www.alternosstatybos.lt

NETHERLANDS

Bollen Daksystemen BV
Pijnboomstraat 18, Postbus 240,
5000 AE  Tilburg
Tel: +31 13 5900 950
Fax: +31 13 5900 960

www.bollen.nl

POLAND

Protan Polska Sp. z.o.o., ul.

ul. Ostrobramska 101a

04-041 Warszawa

Polska

Tel: +48 22 825 3703
Fax: +48 22 825 6826 

www.protan.pl

RUSSIA

Protan Rus Ltd.
Novaya st. 5, 143966 Reutov, Moscow
Tel: +7 095 777 61 13 
Fax: +7 095 777 61 13

www.protan-rus.ru
www.pro-plan.su Technical web-site

SLOVENIA

Protan d.o.o.
MDB 2, 8273 Leskovec pri Krskem
Tel: +386 7 488 14 00 
Fax: +386 7 488 14 13

www.protan.si

SLOVAKIA

Protan Polska Sp. z.o.o., ul.

ul. Ostrobramska 101a

04-041 Warszawa

Polska

Contact person: Viliam Oros

Tel: +421 907 841 568

www.protan.pl

SWEDEN

Protan AB
Gunnebogatan 32
163 53 Spånga
Tel:  +46 (0)8 564 733 40

www.protan.se

TURKEY

AR4
Dudullu Cd. No: 23-25B Brandium Rezidans R2
Blok K:24 D:224  34750 Atasehir/Istanbul
Tel: +90 850 888 0 274
Fax: +90 (216) 504 7 274

www.ar4.com.tr

UKRAINE

Protan Ukraine Ltd.
21-606 Moskovsky prospekt, 04073 Kiev
Tel:/Fax: +38 (044) 545 66 23 

www.protan.ua

UNITED KINGDOM

Protan (UK) Ltd.
256 Europa Boulevard Gemini Business Park
Warrington WA5 7TN
Tel: +44 (0)1925 658001
Fax: +44 (0)1925 899688

http://www.protan.co.uk/

Finn en takentreprenør

I kartet nedenfor finner du din lokale takentreprenør. Blå pinner er Protans egeneide takentreprenører. Oransje pinner er autoriserte takentreprenører. Du kan søke i kartet eller bruke listen og filtrere på fylke eller kommune for å finne din takentreprenør.

Søk

Protan Takservice AS, Avd Kirkenes

E.K. Andersons vei 4
9912 Hesseng
78 99 26 71
http://www.takservice.as

Blikkenslager Øen AS

Fagerdalen 3
5039 Bergen
55 95 01 50
http://blikkenslageroen.no/

Protan Takservice AS, Avd. Alta

Storengveien 24A
9515 Alta
78 44 40 70
http://www.takservice.as

Protan Entreprenør AS, avd. Tromsø

Ringvegen 103
9018 Tromsø
77 67 55 25
http://www.protan.no

Protan Entreprenør AS, avd. Narvik

Silsandmoen 8
8517 Narvik
76 97 76 97
www.protanentreprenor.no

Protan Entreprenør AS, avd. Bodø

Jernbaneveien 34
8012 Bodø
75 58 40 70
http://www.protan.no

Protan Entreprenør Midt-Norge AS, avd. Trondheim

Osloveien 129
7018 Trondheim
94 00 92 00
http://www.protan.no

Protan Entreprenør AS, avd. Gjøvik

Hadelandsvegen 6
2815 Gjøvik
61 18 76 50
http://www.protan.no

Protan Entreprenør AS, avd. Nesbyen

Blingsmovegen 38
3540 Nesbyen
97 16 18 12
http://www.protan.no

Protan Entreprenør AS, avd. Dal

Industrivegen 63
2072 Dal
63 92 22 20
http://www.protan.no

Protan Entreprenør AS, Hovedkontoret

Bachesvei 1
3413 Lier

http://www.protan.no

Protan Entreprenør AS, avd. Drammen

Bachesvei 1
3413 Lier
32 22 17 60
http://www.protan.no

Protan Entreprenør AS, avd. Sem

Andebuveien 63
3170 Sem
33 30 85 60
http://www.protan.no

Protan Entreprenør AS Avd. Østfold

Bjørnerudveien 12A
1266 Oslo
69 34 70 00
http://www.protan.no/protan-entreprenor/entreprenorer/ostfold/

Protan Entreprenør Hordaland AS

Storbotn 106
5106 Øvre Ervik
55 53 80 00
http://www.protan.no

Protan Entreprenør AS, avd Stavanger

Arabergveien 5
4050 Sola
51 73 35 50
http://www.protan.no

Protan Entreprenør AS, avd. Haugesund

Raglamyrvegen 15
5536 Haugesund
52 73 17 14
http://www.protan.no

Troms Takservice AS

Trollvikveien 1
9300 Finnsnes
45 48 59 96
http://www.tromstak.no

Buskerud Blikk & Montasje AS

Eikveien 3
3036 Drammen
32 20 86 20
www.buskerudblikk.no

Norgestak Trøndelag

Havfruvegen 11
7650 Verdal
480 34 066
www.norges-tak.no/

Protekk AS

Mellomvika 1
8592 Mo i Rana
907 07 687
http://www.protekk.no/

A. Hansen Gruppen AS

Tårngata 17
0580 Oslo
22 70 71 60
www.ahansen.no

Øverdal og Bye Byggservice AS


7194 Brandsfjord
48 18 69 82

Plany AS

Haugsbygda, 6082 Gurksen
6082 Gursken
91 64 53 86
http://www.plany.no

Førde Takservice AS

Haresporet 1, 6800 Førde
6800 Førde
91 17 66 50

Einar Janson Service

Rødsmoen 51
4200 Sauda
97 03 28 01

Haugesund Takservice A/S

Norevegen 14
5542 Karmsund
90 18 10 16
http://www.haugesundtakservice.no

Gulv og Tak AS

Solbergvegen 5
4050 Sola
91 38 66 34
http://www.gulvogtak.no

Årdal Blikkenslagerservice AS

Sandgota 9
6885 Årdalstangen
90 01 64 90
http://www.ardal-blikk.no

Brødr. Pettersen AS

Nyåskaiveien 1
4374 Egersund
41 25 74 05
http://www.brdr-pettersen.no

Ytterdahl AS, avd. Mandal

Doneheia 58
4516 Mandal
95 81 46 00
http://www.ytterdahlas.no

Ytterdahl AS, avd. Flekkefjord

Jernbaneveien 8
4400 Flekkefjord
95 45 98 14
http://www.ytterdahlas.no

Ytterdahl AS, avd. Farsund

Lundevågveien 7B
4550 Farsund
41 52 21 02
http://www.ytterdahlas.no

Arendal Takservice AS

Trimveien 12
4848 Arendal
95 19 85 94
http://www.arendal-takservice.no

Paul Messa AS

Mjørudgata 25
1890 Rakkestad
90 16 32 17

Ringerike Tak og Membran AS

Juterudveien 23
3525 Hallingby
90 88 05 76
http://www.ringeriketak.no

Vestlandstak AS

Blindheim
6012 Ålesund
93 20 08 50
http://www.vestlandstak.no

Fana Blikk

Fanavegen 39
5221 Nesttun
93 46 55 64
http://www.fanablikk.no

Brenne Entreprenør AS

Bakkedamsveien 32
6230 Sykkylven
93 42 97 52
http://www.brenneentreprenor.no

Protan Entreprenør Midt-Norge AS, avd. Nord-Trøndelag

Okkenhaugveien 5
7604 Levanger
94 00 92 00
http://www.protan.no

Protan Entreprenør Midt-Norge AS, avd. Møre og Romsdal


Kristiansund N.
98 20 96 56
http://www.protan.no

Holmestrand Membranservice AS

Beverstien 1
3089 Holmestrand
+47 908 03 130

Protan Entreprenør AS, avd Oslo

Bjørnerudveien 12A
1266 Oslo
22 57 25 14
http://www.protan.no

Takmesteren AS

Gallebergv. 119
3070 Sande i Vestfold
412 70 493

Taksmidja AS

Ringvegen 1
9018 Tromsø
922 77 655

Hellberg og Bjerkli

Rødsveien 74
1781 Halden
69211010
www.bjerkeli.no

Brødr. Pettersen AS Stavanger

Forusparken 18
4031 Stavanger
51 46 35 80
https://www.brdr-pettersen.no/brdr-pettersen

Holdø Tak og Membran AS

Storøyveien 2B
8300 Svolvær
916 30 907
http://holdo.no/